• Worki z włókniny do odkurzaczy NILFISK ALTO AERO 25-01; 25-11; 25-21

60.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 5 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 30
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 11.99
Paczkomaty Pocztex 11.99
Pocztex Punkt 12.5
PACZKOMAT INPOST 13.99
Poczta Polska Kurier 48 19.5
Pocztex Kurier 19.5
Poczta Polska KURIER 48 19.5
Pocztex Kurier 20
Kurier DHL (Pobranie) 30
Kurier 30
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 608638316

Zostaw telefon

Odkurzacze workowe są popularne, wydajne i atrakcyjne cenowo. Jeśli taki planujesz kupić, właśnie go kupiłeś lub już masz i korzystasz, zapewne wiesz, że potrzebne Ci będą dopasowane worki wymienne. Znajdziesz je w różnych wielkościach i modelach: papierowym, syntetycznym. Sprawdź, które warto wybrać i dlaczego!

Jaki powinien być worek do odkurzacza?

Bez względu na rodzaj, wielkość, producenta czy cenę, każdy dobry worek do odkurzacza powinien odznaczać się pewnymi cechami. Przede wszystkim są to trwałość i funkcjonalność, które worek do odkurzacza otrzymuje m.in. dzięki wykonaniu z materiałów przepuszczających powietrze, ale jednocześnie zatrzymujących pyły. Ponadto każdy model odkurzacza preferuje worki o innej wielkości i kształcie mocowania. Znajdując odpowiedni, warto sprawdzić, czy ma udogodnienia, np. uszczelkę oplatającą końcówkę węża odkurzacza lub klapkę pozwalającą na zamknięcie worka i uniknięcie wysypania się zawartości.

Zalety papierowych worków do odkurzaczy

Modele wykonane z papieru są popularne, powszechnie dostępne i bardzo atrakcyjne cenowo. Odznaczają się pojedynczą i dość cienką warstwą filtrującą – fizeliną, która wyścieła papierowy worek do odkurzacza. Są nieco mniej odporne na uszkodzenia niż syntetyczne odpowiedniki, ale właściwie użytkowane spełnią swoje zadanie dobrze. By uniknąć ryzyka pęknięcia, nie dopuszczaj do przepełnienia worka do odkurzacza papierowego.

Zalety syntetycznych worków do odkurzaczy

Te nowoczesne modele są trwalsze i wydajniejsze od papierowych, jednak z uwagi na to droższe. Syntetyczne worki do odkurzacza odznaczają się aż trzema warstwami filtrującymi, za sprawą których przepuszczają mniej niż 1% zanieczyszczeń. Ponieważ lepiej radzą sobie z pyłami, są wskazane dla alergików. Worki do odkurzacza syntetyczne są grubsze i mocniejsze od papierowych – ulegają uszkodzeniom znacznie rzadziej od papierowych. Jeśli do odkurzacza dostanie się wilgoć, nie ulegną uszkodzeniu. Z uwagi na większą elastyczność ścianek wypełniają cały zbiornik, więc pozwalają na rzadsze wyrzucanie i kupowanie nowych – to pozwoli Ci zaoszczędzić! W naszej ofercie znajdziesz zarówno worki do odkurzaczy papierowe, jak i syntetyczne. Wybrane modele mają klapki i zabezpieczenia przed wypadaniem zanieczyszczeń. Z uwagi na różnorodne rozmiary dopasujesz do wielkości swojego odkurzacza. Przejrzyj asortyment i wybierz właściwe!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.