• O nas

Aby ułatwić zakupy asortymentu worków i filtrów zapraszamy do sklepu online. Na stronie internetowej Otoworki.pl można znaleźć ofertę sprzedaży worków i filtrów takich producentów jak: AEG, AQUAVAC, BOSCH, DEWALT, EINHELL, FEIN, FESTOOL, FLEX,HILTI, HITACHI, KARCHER, MAKITA, METABO, PARKSIDE,PROTOOL, SPARKY, STARMIX, WAP, NILFISK ALTO i wiele innych.  Poprzez stronę można poszukać odpowiednich worków i filtrów, akcesori i ich ceny oraz dostępną ilość. Firma Acis zaopatrzy firmy sprzątające , pensjonaty, hotele, szkoły, firmy budowlane. ponadto w ofercie posiadamy różne akcesoria do odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych. Firma Acis dla osób zamawiających więcej produktów przygotowała promocje i rabaty. Acis to polska firma z długim doświadczeniem dlatego można być spokojnym o wysoką jakość jej usług.

Zapraszamy do naszego sklepu Otoworki.pl sprawdź jak wielki masz wybór filtrów do odkurzacza, worków do odkurzaczy i akcesoriów do odkurzaczy.

 

Oferujemy błyskawiczną wysyłkę, najniższe ceny, dogodne formy płatności. Gwarantujemy najwyższy poziom usług przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen. Zapraszamy klientów z całego kraju do Otoworki.plorki do odkurzacza są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu odkurzacza. Znalezienie tanich i dobrych worków pomoże zaoszczędzić pieniądze i czas. Dlatego sklep tanieworki.pl oferuje najlepsze i najtańsze worki wykonane z włókniny. Worki z włókniny oferują wydajność filtracji nie przekroczenie wydajności oryginalnych worków, a w dużym stopniu przewyższają papierowe worki filtracyjne.

 

Zapraszamy do zakupów Firmy i Klientów indywidualnych

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zapewnimy fachową pomoc i doradztwo.

 

Telefon stacjonarny: 91 350 60 06
Telefon komórkowy : +48 608 638 316
e-mail: sklep@otoworki.pl

F.H-U ACIS 

ul.H.Pobożnego 5 pok 301

71-544 Szczecin

NIP 857-166-70-84

Konto:04 1090 1492 0000 0001 1553 3600 Santander Bank Polska