Odkurzacze przemysłowe są nieco bardziej niezawodne i wydajniejsze niż konwencjonalne odkurzacze na mokro, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania na budowach lub w warsztatach. Są wyposażone w specjalne filtry, które mogą łatwo wychwytywać drobny kurz, cząsteczki drewna lub metalu bez uszkodzenia silnika lub zatykania przewodów. Odkurzacze przemysłowe mają również zintegrowane gniazda. W ten sposób przemysłowy odkurzacz może być podłączony do sieci jako źródło zasilania.
Profesjonalny odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 L SFC +

Profesjonalny odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 L SFC + w tym modelu oferuje 35-litrowy pojemnik i półautomatyczne czyszczenie filtra. Zainteresowane strony mogą również wybrać modele o pojemności 20 lub 25 litrów lub ten z automatycznym czyszczeniem filtra. Aby każdy mógł znaleźć swojego Boscha, który zapewnia najbardziej odpowiednie usługi.

Turbina ssąca o mocy 1200 W zapewnia, że ​​urządzenie ma dużą moc ssania. Jeśli umieścisz L-BOXX na urządzeniu, możesz nawet transportować z nim inne urządzenia Bosch. Solidne podwozie można łatwo kierować, tak aby 11 kilogramów nie było znaczące. Filtr jest czyszczony za naciśnięciem jednego przycisku. Szczególną cechą jest automatyczne zdalne sterowanie: po uruchomieniu podłączonego narzędzia odkurzacz włącza się automatycznie.

Profesjonalny odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 L SFC + zawiera trzy metrowy wąż o średnicy 35 mm, moduł filtra, 3 rury ssące o długości 35 cm i zestaw dysz podłogowych. Ponadto kolektor, dysza szczelinowa i celulozowy płaski filtr harmonijkowy.
szczegóły:

    Odkurzacze do pracy na mokro i na sucho
    Może transportować inne urządzenia za pomocą L-BOXX
    Zdalne automatyczne przełączanie
    Bogate akcesoria
    Mocna turbina ssąca
    Półautomatyczne czyszczenie filtra

Wniosek: profesjonalny odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 L SFC + to komercyjny odkurzacz, który ułatwia wiele zadań. Jest łatwy w manewrowaniu i działa bardzo dobrze. Czyszczenie filtra uruchomione po naciśnięciu przycisku zapewnia bardzo dobre rezultaty przez cały czas.